لیست مطالب مقاله های هاست ویندوز


Websitepanel چیست؟

WebsitePanel جهت استفاده به عنوان کنترل پانل هاست ویندوز می باشد که تمامی کامپوننت های زبان های برنامه نویسی asp,asp.net,php و … را پشتیبانی می کند.


بهترین سیستم های مدیریت محتوا (CMS) در ASP.NET

به نظر می رسد ASP.NET  انتخاب های کیفیتی زیادی راجع به سیستم های مدیریت محتوای توسعه پذیر، با گذشت هر سال داشته باشد. با توجه به نیاز های شما ، انتخاب های عالی در هر دو مورد مجوزهای تجاری یا کد های منبع باز وجود دارد.
PHP ممکن است صرفا در زمینه  سیستم های مدیریت محتوا پادشاه وب باشد ، اما این به آن معنا نیست که جایی برای سیستم های مدیریت محتوای درخشان  ASP.NET وجود نداشته باشد.


Machine Key چیست و نحوه ساخت Machine Key

این ماژول به کاربران کمک می کند تا از داده های view stat و کوکی های هویت سنجی (از طریق تعریف رمزهای عبور) محافظت کنید. با تعریف این ماژول تگی با نام <MachineKey > در فایل web.config ساخته می شود. Viewstat نیز تکنیکی است که در صفحات وب asp.net به منظور ذخیره سازی عملیات postback مورداستفاده قرار می گیرد تا در دفعات بعدی نیازی به وارد کردن مجدد این اطلاعات نباشد.


درباره Node JS

شما به احتمال زیاد دانش کافی کار با HTML و CSS رو دارید و در PHP هم ماهر هستید و احتمالا تجربه کار با جاوا اسکریپت را هم دارید.

تمام اینها مهارت هایی هستند که امروزه یک توسعه دهنده و طراح وب سایت مدرن به آنها نیاز دارد تا بتواند وب سایت‌های قدرتمند طراحی کند. چرا مهارت های خود را با یادگیری چیزی های کاملا جدید به سطح بالاتر انتقال نمی دهید؟